Pracovník/ce v sociálních službách / Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

FirmaMěstský ústav sociálních služeb města Plzně, příspěvková organizace
ÚvazekHPP
Mzda26 000 Kč až 34 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Pracovní náplň
- práce na směnný provoz 12 hod. služby; krátký, dlouhý týden
- přímá péče o klienty
- důsledné dodržování Zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce (doba odpočinku mezi směnami, roční limit přesčasových hodin, maximálně 3 pracovní směny za sebou, aj.)
- průměrný počet směn v kalendářním měsíci - 15

Benefity:
- možnost vyzkoušet si pracovní činnost přímo na pracovišti
- odborné zaškolení a zaučení pod odborným dohledem
- velmi dobré platové ohodnocení, speciální odměny dle vnitř. plat. předpisu
- mimořádné odměny při prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
- jistota stabilního zaměstnání
- silná odborová organizace
- příspěvek na stravování v rámci benefitní karty Up ČR (a další benefity)
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
- peněžní dary při dovršení 50 let věku
- peněžní dary při prvním přiznání starobního i předčas. nebo inval.důchodu
- pět týdnů dovolené, u vybraných profesí šest týdnů dovolené
- možnost zajištění služebního bytu
- možnost zajištění hlídání dětí v Dětské skupině Malíček

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Plzeň, Česko
mzda, plat (hrubý):26 000 Kč až 34 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Městský ústav sociálních služeb města Plzně, příspěvková organizace, IČ: 00075345
počet volných pracovních míst:3
datum zveřejnění nabídky práce:24. 04. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Mgr. Jaroslava Šeflerová
telefon:378 037 606
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Městský ústav sociálních služeb města Plzně u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 26 000 Kč až 34 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: nepřetržitý provoz ; Adresa práce: Plzeň, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.